Motýlie hodiny v oranžovej farbe

31,50 €
S DPH

Veľké nástenné hodiny sa oplatí použiť najmä v miestnostiach s holými, priestrannými stenami. Takýto doplnok tam bude vyzerať skvele a dopomôže k celkovému dizajnu interiéru. Naša ponuka zahŕňa moderné hodiny, tak aj tie, ktoré svojim dizajnom odkazujú na klasické interiérové ​​nástenné hodiny. Sme presvedčení, že sa Vám podarí nájsť tie správne veľké nástenné hodiny, ktoré budú nielen funkčným zariadením domácnosti, ale aj estetickým doplnkom.

MotyleOrange14Motyli
Množstvo

Jedinečné a moderné nástenné hodiny. Jeho jednoduchosť a krása uchváti každého, kto sa naň pozrie. Vyrobené z lesklého akrylového skla. Skvele sa hodí do každého interiéru, nie sú to len hodiny, ale aj krásna dekorácia vašej obývačky či kancelárie. Ideálne ako darček.

ŠPECIFIKÁCIA:

Hodiny sú vyrobené z akrylátového skla PMMA s vysokým leskom. Akrylátové sklo má moderný estetický vzhľad, je ľahšie a mnohonásobne pevnejšie ako prírodné sklo. Je veľmi dekoratívny a dokonale odráža slnečné svetlo. Vďaka odolnosti voči UV žiareniu a vonkajším podmienkam si nevyžaduje špeciálnu údržbu a svoje vlastnosti si zachováva veľmi dlho.

  • Ciferník s prvkami - akrylové sklo PMMA vysoký lesk
  • Farba ruky: biela
  • PLÁVAJÚCI MECHANIZMUS QUARTZ - ULTRA TICHÝ
  • Celková expozícia: ako je uvedené
  • Rozmery: priemer samotného kotúča 28cm

Sammer
MotyleOrange14Motyli

Špecifické referencie

Motýlie hodiny v oranžovej...

31,50 €