Filtrovať podľa

Cena

  • 44,00 € - 71,00 €

Poštové schránky

Poštové schránky

Samostatné poštové schránky sú produkty určené do rodinných domov na vonkajšiu montáž na plot. Poštové schránky, ktoré ponúkame v našom internetovom obchode sú vyrobené z nerezového alebo elektrolyticky pozinkovaného plechu. Každý model je odolný voči korózii a UV žiareniu. Všetky poštové schránky sú v rôznych farbách a sú vybavené patentovým zámkom s 2 kľúčmi. Pochádzajú len od kvalitných výrobcov, ktorí na svoje produkty poskytujú 2-ročnú záruku. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou.

Počet produktov: 12

Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek

Aktívne filtre

Poštová schránka na kľúč v tmavo sivej farbe

Cena 44,90 €

Tmavosivá nástenná poštová schránka s praktickou priehradkou na časopis (držiak na noviny) v modernom a nadčasovom elegantnom dizajne, s montážnym materiálom. Vyhovuje DIN A4.Poštová schránka je uzamykateľná a vďaka svojej veľkej kapacite vhodná pre firmy. Dodávka obsahuje montážny materiál a 2...

Schránka na poštu a noviny

Cena 55,90 €

Poštová schránka je uzamykateľná a vďaka veľkej kapacite je vhodná aj pre firmy. Veľký vyberací otvor uľahčuje používanie poštovej schránky, dodávaný upevňovací materiál a dva kľúče.

Dizajnová poštová schránka na poštu

Cena 55,90 €

Poštová schránka je uzamykateľná a vďaka veľkej kapacite je vhodná aj pre firmy. Veľký vyberací otvor uľahčuje používanie poštovej schránky, dodávaný upevňovací materiál a dva kľúče. Box má 3 priehľadové okienka.

Kvalitná poštová schránka v sivej farbe

Cena 57,00 €

Moderná poštová schránka má zaujímavý, módny dizajn, ktorý určite upúta pozornosť Má veľkú kapacitu. Uzamkne sa na kľúč. V spodnej časti schránky je miesto na noviny. 

Moderná poštová schránka v sivej farbe

Cena 58,90 €

Moderná poštová schránka má zaujímavý, módny dizajn, ktorý určite upúta pozornosť. Náš box má veľmi veľkú kapacitu. Uzamkne sa na kľúč. V spodnej časti schránky je miesto pre časopis na noviny.

Kvalitná poštová schránka v sivej farbe

Cena 59,90 €

Hľadáte originálnu a modernú poštovú schránku? Tento produkt je pre vás! Módny dizajn, ktorý určite upúta pozornosť. Má veľkú kapacitu. Uzamkne sa na kľúč, čo zabezpečí bezpečnosť Vašej korešpondencie. V spodnej časti škatule je priestor na noviny.

Poštová schránka v sivej farbe

Cena 70,90 €

Moderná poštová schránka má zaujímavý, módny dizajn, ktorý určite upúta pozornosť. Má veľkú kapacitu, vďaka čomu je ideálny pre domácnosť aj podnikanie. Uzamkne sa na kľúč. V spodnej časti boxu je priehradka na noviny a reklamné letáky.