Hodiny s motýľmi - 7 zlatých motýľov

26,50 €
S DPH

Veľké nástenné hodiny sa oplatí použiť najmä v miestnostiach s holými, priestrannými stenami. Takýto doplnok tam bude vyzerať skvele a dopomôže k celkovému dizajnu interiéru. Naša ponuka zahŕňa moderné hodiny, tak aj tie, ktoré svojim dizajnom odkazujú na klasické interiérové ​​nástenné hodiny. Sme presvedčení, že sa Vám podarí nájsť tie správne veľké nástenné hodiny, ktoré budú nielen funkčným zariadením domácnosti, ale aj estetickým doplnkom.

ButterflyGold
Množstvo

Jedinečné a moderné nástenné hodiny. Jeho jednoduchosť a krása uchváti každého, kto sa naň pozrie. Vyrobené z lesklého akrylového skla. Skvele sa hodí do každého interiéru, nie sú to len hodiny, ale aj krásna dekorácia vašej obývačky či kancelárie. Ideálne ako darček.

ŠPECIFIKÁCIA:

Hodiny sú vyrobené z akrylového skla PMMA GLOSS. Akrylátové sklo má moderný estetický vzhľad, je ľahšie a mnohonásobne pevnejšie ako prírodné sklo. Je veľmi dekoratívny a dokonale odráža slnečné svetlo. Vďaka odolnosti voči UV žiareniu a vonkajším podmienkam si nevyžaduje špeciálnu údržbu a svoje vlastnosti si zachováva veľmi dlho.

  • Ciferník - akrylové sklo PMMA - farba: METALLIC GOLD
  • Farba ruky: ČIERNA
  • TICHÝ PLÁVAJÚCI KREMENNÝ MECHANIZMUS
  • Celková veľkosť expozície: 33 cm x 60 cm [najväčší motýľ má 16 cm]
  • Rozmery: priemer samotného kotúča 28cm x 28cm

Sammer
ButterflyGold

Špecifické referencie

Hodiny s motýľmi - 7...

26,50 €