Šport a športové náradie

Šport a športové náradie

Či už ste outdoorový nadšenec, milovník fitness alebo svetobežník, máme pre vás všetko. Preskúmajte našu kolekciu športového vybavenia, oblečenia a doplnkov, ktoré sú vhodné pre rôzne aktivity vrátane turistiky, kempovania, cyklistiky, vodných športov a ďalších. Od pevných batohov a pohodlnej obuvi až po športové oblečenie a bezpečnostné vybavenie, naše produkty sú navrhnuté tak, aby optimalizovali váš výkon a udržali vám pohodlie pri vašich aktivitách vonku.

Počet produktov: 2

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

Aktívne filtre

Elektrický bežecký pás FUNFIT C3

Cena 439,90 €

Vďaka nášmu bežeckému pásu s tlmením nárazov posilníte svaly, zlepšíte celkový výkon tela, spálite nepotrebné tukové tkanivo a dosiahnete dokonalý vzhľad bez opustenia domova. Všetci nadšenci behu dobre vedia, že zima nenabáda k fyzickej aktivite. Poveternostné podmienky sú často odrádzajúce a je...

Bicykel stacionárny rotoped v čierno bielej farbe

Cena 75,90 €

Nie vždy vám počasie dovolí jazdiť vonku na bicykli. Pre tých, ktorí chcú pokračovať v tréningu aj napriek nepriaznivému počasiu, odporúčame zakúpiť si stacionárny rotoped. Získate tak možnosť zacvičiť si v pohodlí domova, počúvať obľúbený televízny seriál alebo hudbu.