Plážové lehátko v zelenej farbe s motívom listov

26.58 € bez DPH
31,90 €
S DPH

Naše lehátka v rôznych motívoch sú ideálne na všetky druhy akcií, na pláž do záhrady, do relaxačnej zóny atď. Lehátko je dostupné v širokej škále farieb. Všetky naše produkty sú vyrábané s najväčšou starostlivosťou o detaily pri zachovaní najvyšších svetových štandardov.

Dodanie do 5-6 pracovných dní

T255800
Množstvo

Rám lehátka je vyrobený z najkvalitnejšieho lešteného bukového dreva a obšitý kvalitnou vodeodolnou látkou odolnou voči poveternostným vplyvom. Všetky spoje sú vyrobené bezpečnostnými nitmi.

Poťah lehátka je vyrobený z najkvalitnejšej polyesterovej tkaniny, ktorá sa vyznačuje neuveriteľnou odolnosťou a pevnosťou. Tkanina je veľmi odolná voči nízkym aj vysokým teplotám. Je odolný voči poveternostným vplyvom, na slnku nevybledne a nepremokne. Materiál nie je poškriabaný ani poškodený mechanickým pôsobením.

Každý si pri relaxe nájde vhodnú polohu pre seba, pretože lehátko je vybavené trojstupňovým nastavením chrbtovej opierky. Aby sme zaručili čo najvyšší stupeň využitia, vybavili sme naše lehátko špeciálnym systémom pásov chrániacich pred nepredvídaným zložením lehátka.

Opláštenie je vyrobené zo vzorovanej látky, takže každý z nich je originál a môžu sa líšiť v usporiadaní vzoru. Nie je možné zvoliť presnú polohu vzoru.

Informácie o produkte:

Materiál: 100% polyester

Gramáž cca 190g / m2 (+/- 10g)

Sammer
T255800

Špecifické referencie

Plážové lehátko v zelenej...

31,90 €