Guľový záhradný gril s kolieskami

70.42 € bez DPH
84,50 €
S DPH

Grilovacia sezóna je v plnom prúde! Tá najlepšia zábava a nezabudnuteľné chuťové vnemy vám nesmú prejsť cez nos. Odolný, kompaktný prenosný gril bude ideálny na prípravu jedla pri kempovaní alebo kempovaní. Úžasnou vlastnosťou je, že gril vám pomôže zorganizovať jedlo kdekoľvek. Dvojúrovňové nastavenie výšky vyprážania vám umožní dokonale nastaviť teplotu varenia. Panvica na oheň je smaltovaná a rošt s priemerom 55 cm možno po grilovaní ľahko vyčistiť. Má malé rozmery, takže sa zmestí do kufra auta.

5900779835313
BBQ5313
Množstvo

Prečo sa to oplatí?

  • Záhradný gril s kolieskami
  • Smaltovaný krb a kryt s priemerom 57 cm;
  • Pochrómovaný rošt s priemerom 55 cm;
  • Nádoba na popol;
  • Vyhrievací stojan a teplomer

ÚPLNÁ KONTROLA!

Tento gril je vybavený vetracím otvorom a teplomerom. Je to nevyhnutný prvok, ktorý vám umožňuje plne kontrolovať teplotu vo vnútri ohrievacej komory. Na perfektne uvarené jedlá budú pozvaní hostia dlho spomínať a na spoločne strávený večer budú vždy s radosťou spomínať.

MOBILITA

Gril je vybavený dvoma kolieskami vyrobenými z odolných materiálov. Umožnia jej bezpečné umiestnenie kdekoľvek v záhrade.

PRÍDAVNÁ POLICA

Prídavná polica uľahčí grilovanie. Odolná konštrukcia vám umožní uchovávať riad pred alebo po procese vyprážania.

PRÍDAVNÝ ROŠT

Gril je vybavený prídavným roštom zodpovedným za udržiavanie teploty hotových jedál. Vďaka tomu si budete môcť dlhšie vychutnávať čerstvosť uvarených pokrmov.

NÁDOBA NA POPOL

Gril je vybavený praktickou nádobou na popol v podobe výsuvnej zásuvky. Vďaka nemu môžete bezpečne vyberať popol, bez vyberania roštov. Toto riešenie zníži riziko možného popálenia.

Sammer
BBQ5313

Špecifické referencie

Guľový záhradný gril s...

84,50 €