• -13,00 €
 • - 13,00 €

Stolička v modrej farbe s luxusným čalúnením

22.42 € bez DPH
39,90 €
26,90 €
S DPH

Tieto stoličky boli vytvorené s ohľadom na jednoduchosť škandinávskeho štýlu. Spájajú moderný dizajn s funkčnými riešeniami zaisťujúcimi komfort používania. Hodia sa do každej miestnosti – krásne sa budú vynímať v obývačke, jedálni aj pracovni.

SKY74-01 velvet modra
Množstvo

Tieto stoličky sú vyrobené z odolného, ​​profilovaného dreveného jadra, vrstvy hustej špongie a kvalitného velúru.

Majú tvarované operadlo a sedadlo, čo zaisťuje veľmi vysoký komfort aj počas mnohých hodín používania.

Sada obsahuje:

1 stolička

montážny návod

montážne príslušenstvo

kľúč

POHODLIE A KOMFORT

Ergonomické a tvarované sedadlo je vyrobené z odolného profilovaného jadra, vrstvy hustej špongie a vysokokvalitného velúru, čo zaisťuje výnimočný komfort používania. Pri výrobe sú použité mimoriadne pevné a odolné materiály, ktoré umožnia stoličkám slúžiť dlhé roky.

POZORNOSŤ NA DETAIL

Splníme požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pevne vyrobené, s ergonomickým tvarom. Vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily.

VRSTVY ​​NAŠEHO SEDADLA

 • Čalúnené kvalitným velúrom
 • Vysoká hustota vnútornej výplne

Stolička v modrej farbe s luxusným čalúnením

STABILITA A TRVANLIVOSŤ:

Nohy sú z bukového dreva a výstužné tyče sú vyrobené z ocele s čiernym práškovým nástrekom. Nohy sú navyše vybavené povrchovou ochranou proti poškriabaniu. Trojuholníková krížová štruktúra zaisťuje vysokú pevnosť a stabilitu nôh.

STABILITA A TRVANLIVOSŤ: Nohy sú z bukového dreva a výstužné tyče sú vyrobené z ocele s čiernym práškovým nástrekom. Nohy sú navyše vybavené povrchovou ochranou proti poškriabaniu. Trojuholníková krížová štruktúra zaisťuje vysokú pevnosť a stabilitu nôh.STABILITA A TRVANLIVOSŤ: Nohy sú z bukového dreva a výstužné tyče sú vyrobené z ocele s čiernym práškovým nástrekom. Nohy sú navyše vybavené povrchovou ochranou proti poškriabaniu. Trojuholníková krížová štruktúra zaisťuje vysokú pevnosť a stabilitu nôh.

FUNKČNOSŤ A MODERNÝ DIZAJN

Velúrové moderné stoličky sú perfektným riešením pre ľudí, ktorí hľadajú moderné trendy a chcú dodať miestnosti jedinečný vzhľad.

Tieto stoličky sú ideálne do jedálne, kuchyne, obývačky, kancelárie, poskytujú komfort používania a doplnia každú miestnosť.

TECHNICKÉ DÁTA

SEDADLO:

Výplň s vysokou hustotou

kvalitný, priedušný mäkký velúr

NOŽIČKY:

materiál nožičiek: bukové drevo

spojovací materiál: kovové tyče s práškovým nástrekom

TECHNICKÉ DÁTA SEDADLO: Výplň s vysokou hustotou kvalitný, priedušný mäkký velúr NOŽIČKY: materiál nožičiek: bukové drevo spojovací materiál: kovové tyče s práškovým nástrekom

Sammer
SKY74-01 velvet modra

Špecifické referencie

Stolička v modrej farbe s...

39,90 € 26,90 €