Demižóny, fľaše a príslušenstvo

Demižóny, fľaše a príslušenstvo

Menšie a o niečo šikovnejšie sklenené fľaše sú galónové s mechanickou sponou. Nájdete tu aj galóny s kovovým skrutkovacím uzáverom. Všetky sú v plastovom a prútenom opletení. Vďaka šikovnej rukoväti ich môžete jednoducho presúvať a navyše im dodať štýl a eleganciu. Galóny sú ideálne na skladovanie hotových nápojov. Naše galóny vám umožnia pripraviť 30 l najlepších vín, likérov, ciderov, štiav a medoviny. Dá sa použiť aj ako karafa na víno na kvasenie, stačí použiť korok a kvasnú trubicu.

Počet produktov: 12

Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek

Aktívne filtre

Demižóny na víno set 6 kusov 5L s mechanickým otváraním

Cena 45,90 €

Prinášame Vám sadu 6 talianskych demižónov, hlavne na skladovanie hotových nápojov. Demižón na víno je vyrobený z hrubého sodného skla. Fľaše majú uzáver na mechanickú sponu, takzvaný "kralch" ako aj pevná, praktická rukoväť, vhodná na prenášanie našich vín. Sklo, z ktorého sú balóny vyrobené, má...

12x Malá fľaša 250 ml + uzáver

Cena 14,50 €

Praktická fľaša je ideálna na skladovanie a podávanie rôznych druhov nápojov. Vďaka tesnému uzáveru zostanú produkty čerstvé.

Demižón na víno 3L+ uzáver

Cena 14,50 €

Demižón 3l s rukoväťou ideálny pre vaše domáce likéry a likéry. Nápoje získajú nový vzhľad a budú vyzerať skvele. Fľaša má uzáver, vďaka ktorému si môžete byť istí, že obsah zostane vo vnútri.

Veľký demižón 5L s uzáverom

Cena 8,90 €

Demižón 5l s rukoväťou ideálny pre vaše domáce likéry a likéry. Nápoje získajú nový vzhľad a budú vyzerať skvele. Fľaša má uzáver, vďaka ktorému si môžete byť istí, že obsah zostane vo vnútri.

Demižón 0,5 L UCHW.W OPL+ uzáver

Cena 3,50 €

Demižón 0,5l s rukoväťou v opl + zak ideálny pre vaše domáce likéry a likéry. Nápoje získajú nový vzhľad a budú vyzerať skvele. Fľaša má uzáver, vďaka ktorému si môžete byť istí, že obsah zostane vo vnútri.

1L Demižón Z/UCHW.W OPL+ uzáver

Cena 4,20 €

1L Demižón Z/UCHW.W OPL+ uzáver. Ideálny pre vaše domáce tinktúry a likéry. Nápoje získajú nový vzhľad a budú vyzerať skvele. Fľaša má uzáver, vďaka ktorému si môžete byť istí, že obsah zostane vo vnútri.

Demižón s uškom 1,5 L + uzáver

Cena 3,90 €

Demižón 1,5L s uškom + Uzáver. Ideálny pre vaše domáce tinktúry a likéry. Nápoje získajú nový vzhľad a budú vyzerať skvele. Fľaša má uzáver, vďaka ktorému si môžete byť istí, že obsah zostane vo vnútri.

Veľký sklenený demižón s uškom + uzáver

Cena 11,90 €

Demižón 2L s uškom + Uzáver. Ideálny pre vaše domáce tinktúry a likéry. Nápoje získajú nový vzhľad a budú vyzerať skvele. Fľaša má uzáver, vďaka ktorému si môžete byť istí, že obsah zostane vo vnútri.

Demižón s uškom 500 ml+ uzáver

Cena 2,90 €

Demižón s uškom 500 ml + uzáver -ideálny pre vaše domáce tinktúry a likéry. Nápoje získajú nový vzhľad a budú vyzerať skvele. Fľaša má uzáver, vďaka ktorému si môžete byť istí, že obsah zostane vo vnútri.

Antikorový manuálny korkovač

Cena 41,90 €

Praktický a pohodlný na používanie korku. Odporúčame všetkým, ktorí si pripravujú domáce alkoholy a prelievajú ich do fliaš uzavretých prírodným korkom. Bude to užitočné pri výrobe likérov, vín a iných alkoholických nápojov.